Obserwatorzy

czwartek, 24 maja 2012

Sierotka

Uwaga, uwaga, piękna i rzadko spotykana Flight Time Barbie Hispanic z 1989 roku szuka nowego domu! Jest w stanie ogólnym bardzo dobrym, z zachowaną oryginalną biżuterią i ubraniem. Ma ciemne, starannie ułożone włosy (są w dwóch długościach, tak to wymyślił Mattel specjalnie do jej eleganckiej fryzury), sarnie oczy i uroczy, różowy dzióbek.
Po dokładnych oględzinach stwierdzam minimalne uchybienia, żeby nie było, że zatajam: ślad farby po niedokładnym pomalowaniu owłosionej części czaszki nad lewym uchem oraz skroni, na lewej stronie szyi i prawym boku ledwo widoczne ślady po gumie z bluzki (myłam jątylko wodą z mydłem, nie stosowałam nic agresywniejszego w obawie przed uszkodzeniem, więc pewnie zejdzie po użyciu zmywacza), ślady po mocowaniach w pudełku, o długości ok. 2 mm na nóżkach, ślad po złotej farbie pod prawym kolanem, złoty otok na czapce jest nierówno pomalowany. Najpoważniejszy mankament występuje w przypadku bluzki – warstwa gumy z biegiem lat sparciała.
Wszystkie zauważone przeze mnie wady widać na zdjęciach.

Proponuję następujące warunki sprzedaży: licytacja od dziś do niedzieli 03.06.2012, godzina 20.00, cena wywoławcza tylko 99,00 zł (porównajcie ceny z e-baya). Dla zdesperowanych opcja „kup teraz” - 160,00 zł. Cena nie obejmuje kosztów przesyłki. Licytacja w komentarzach.

7 komentarzy:

 1. ojj jest śliczna choc cena jak dla mnie megaaa kosmiczna xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, a ja myślałam, że trupki będziesz sprzedawać... :) Lalka piękna, ale nie na moją kieszeń... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale lachon! Strasznie pociągająca buźka. I nawet mnie tona różowości w jej ciuchach nie odstrasza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna ^^. I ta buźka <3.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, mam na imię Kasia, mam kolekcję ok. 150 Barbie NRFB, kilkanaście never played with, ciekawe przedmioty vintage dla Barbie Mattel oczywiście etc. Wydaje mi się, że moja kolekcja, jeśli chodzi zwłąszcza o lata 80-te, jest unikatowa. Chętnie prześlę Ci kilka zdjęć. Moje ostatnie nabytki do Beauty Secrets white and black, My first Barbie, Superstar. Twój kartonik z nabytkami w ciemno wygląda tak samo jak moje :) I restauracja też :) Mam też domki koniec 70-tych/początek 80-ych. Też mam męża, też się bawię, też jestem prawie stara :) Chciałabym nawiązać z Tobą kontakt, jestem z Warszawy, czy możesz mi prosze wysłąć swój adres mailowy? Mój: kasiar2012@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. O, byłaby do kompletu z moją Baśką... Pikna!

  OdpowiedzUsuń
 7. musze miec sklerozę, bo byłam pewna, ze komentowałam ten post @@
  w każdym wypadku piękna lalka,taka słodka z twarzy. i faktycznie nawet różowy nie jest w stanie jej zaszkodzić!

  OdpowiedzUsuń